یك مقام مسئول كارگری مطرح كرد

بهترین راه ارزآوری و اشتغالزایی برای كشور

بهترین راه ارزآوری و اشتغالزایی برای كشور زمین دار شو: رییس كانون عالی انجمن های صنفی كارگران، بر ضرورت استفاده بهینه از ظرفیتهای مغفول مانده گردشگری تصریح كرد و اظهار داشت: صنعت گردشگری علاوه بر ارزآوری، افزایش درآمد و اشتغالزایی بالایی به دنبال دارد.غلامرضا عباسی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: اگر به دنبال شكوفایی اقتصاد هستیم باید بنگاه های كشور فعال شوند و فعال شدن آنها مستلزم آن است كه دولت در بحث پرداخت مالیات و عوارض به كمك این بنگاه ها بیاید.

وی ادامه داد: در شرایطی كه بیشتر بنگاه ها زمین گیر شده توان پرداخت مالیات و دستمزد نیروی كار را هم ندارند، توجه به حوزه تولید و صنعت امری ضروری می باشد در غیر این صورت با تضعیف بنگاه های اقتصادی نه تنها مشكل بیكاری از بین نمی رود بلكه اشتغال موجود هم به خطر می افتد.

رییس كانون عالی انجمن های صنفی كارگران در ادامه صادرات خودرو را یكی از منابع درآمدی برای دولت دانست و اظهار داشت: با وضعیتی كه در تولید و كیفیت خودرو داریم، تمایل چندانی از جانب مشتریان خارجی دیده نمی گردد بنابراین باید كیفیت تولید و طراحی آن را بالا ببریم تا بتوانیم بازارهای هدف را برای جذب مشتریان خودروی داخلی شناسایی نماییم.

وی درعین حال صنعت گردشگری را بهترین راه ارزآوری، اشتغالزایی و درآمدزایی برای كشور دانست و اظهار داشت: خوشبختانه كشور ما از لحاظ امنیت در سطح بالایی است و این امر یكی از علل استقبال گردشگران خارجی از ایران به حساب می آید.

عباسی با تاكید بر استفاده بهینه از ظرفیتهای موجود، اظهار داشت: با عنایت به اقلیم چهارفصل و تنوع آب و هوایی كشورمان و داشتن جاذبه های فراوان باید موانع پیش روی صنعت گردشگری را برداریم و مثل برخی كشورها لغو روادید سفر را برای نزدیكتر كردن روابط خود با همسایگان و كشورهای آسیای میانه در پیش بگیریم.

به گفته این مقام ارشد كارگری، بوم گردی و گردشگری صرفا دیدن آثار باستانی و جاذبه های گردشگری نیست بلكه گردشگران از محصولات و صنایع دستی كشور هم خریداری نموده و با این كار به رونق اقتصاد و اشتغال شهرها و روستاها كمك می كنند.
1396/10/20
22:48:23
5.0 / 5
4898
تگهای خبر: اشتغال , راه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک