پیگیری ایجاد مدرسه كسب وكار امیركبیر با حمایت اتاق بازرگانی

پیگیری ایجاد مدرسه كسب وكار امیركبیر با حمایت اتاق بازرگانی به گزارش زمین دار شو رئیس دانشكده مدیریت، علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: مدرسه كسب و كار دانشگاه صنعتی امیركبیر فرصت خوبی برای عرضه خدمات آموزشی، پژوهشی و نوآوری متناسب سازی شده با نیازهای واقعی صنعت است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، دكتر اكبرپور شیرازی در مراسم امضای تفاهم نامه میان دانشگاه صنعتی امیركبیر با بزرگترین شركت حوزه نوآوری باز، اظهار نمود: در جهت دستیابی به هدف تبدیل دانشگاه صنعتی امیركبیر به دانشگاه نسل سوم، ایجاد مدرسه كسب و كار امیركبیر با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی پیگیری می شود. با ایجاد مدرسه كسب و كار و تسهیل در دسترسی به صنایع فعال كشور، فرصت خوبی برای عرضه خدمات آموزشی، پژوهشی و نوآوری متناسب سازی شده با نیازهای واقعی صنعت به دست خواهد آمد.

وی ادامه داد: گروه بین رشته ای مهندسی فناوری اطلاعات با همكاری پنج دانشكده در دانشگاه صنعتی امیركبیر كار خویش را شروع كرد. در این راستا در مهر ماه سال جاری گرایش تجارت الكترونیك در دانشكده مدیریت، علم و فناوری دانشجو پذیرفت. امیدواریم در ادامه فعالیت این گروه میان رشته ای سایر گرایش های پیشبینی شده به تدریج اجرا شود. گرایش فناوری اطلاعات با تمركز بر اینترنت اشیا با همكاری دانشكده مهندسی برق، سیستم های حمل و نقل هوشمند با همكاری دانشكده ریاضی، مدیریت امنیت سایبری با همكاری دانشكده مهندسی كامپیوتر و سیستم های خدمات مالی و بانكداری الكترونیك با همكاری دانشكده مهندسی صنایع همچون فعالیت های پیشبینی شده برای این گروه بین رشته ای است.

منبع:

1398/07/17
14:22:07
5.0 / 5
4389
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک