لایحه بودجه ۹۹،

جزئیات بودجه حمل و نقل هوایی در سال آینده

جزئیات بودجه حمل و نقل هوایی در سال آینده زمین دار شو: بر طبق لایحه بودجه سال 1399، مجموع اعتبارات در نظر گرفته شده برای حمل و نقل هوایی 271 میلیارد تومان است كه به غیر از افزایش بودجه دستگاه های متولی، سه برنامه ایمنی و توسعه ای نیز با اعتبارات مجزا تعریف شده است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، بامداد امروز حسن روحانی لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ را به مجلس شورای اسلامی تقدیم كرد كه بر طبق آن مجموع بودجه برآورد شده برای زیربخش های مختلف حمل و نقل هوایی و دستگاه های متولی در این عرصه بیشتر از ۲۷۱ میلیارد تومان است. از این میزان ۱۴۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آن مربوط به دو دستگاه اجرایی شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و سازمان هواپیمایی كشوری است كه نسبت به سال جاری ۱۲.۶۹ درصد افزایش داشته است.
سازمان هواپیمایی كشوری ۹۵ میلیارد تومان بودجه برای امسالش تصویب شده است و این عدد برای شركت فرودگاه ها ۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است. بودجه های برآورد شده سال آینده این دستگاه های متولی و اجرایی به ترتیب با ۱۵.۷۸ درصد رشد به ۱۱۰ میلیارد تومان و با ۴.۰۹ درصد رشد به ۳۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.
نكته دیگر در لایحه بودجه سال آینده این است كه در حوزه حمل و نقل هوایی سه ردیف بودجه دیگر به مبلغ بیشتر از ۱۰۱ میلیارد تومان تعریف شده است كه با عناوین برنامه ایمنی حمل و نقل هوایی به مبلغ بیشتر از ۳۷ میلیارد تومان، برنامه ریزی و توسعه حمل و نقل هوایی با بودجه ای بیشتر از ۲۲ میلیارد تومان و برنامه توسعه حمل و نقل هوایی با بیشتر از ۴۲ میلیارد تومان برآورد شده است.
منبع:

1398/09/17
21:14:55
5.0 / 5
4194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک