معاون مسافری شركت راه آهن به زمین دار شو خبر داد

پیش بینی ظرفیت حدود 50 هزار نفری برای سفرهای ریلی مردم به كرمان بعلاوه جزئیات

پیش بینی ظرفیت حدود 50 هزار نفری برای سفرهای ریلی مردم به كرمان بعلاوه جزئیات به گزارش زمین دار شو معاون مسافری شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: حدود 50 هزار صندلی در قطارهای برنامه ای، فوق العاده و ادامه ای به مقصد كرمان برنامه ریزی شده كه از این تعداد 40 هزار نفر صندلی قطارهای حومه ای تهران است كه بلیت آنها رایگان خواهد بود.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت امروز در تهران اجرا شد. همین طور پیكر این سردار مقاومت عصر امروز (دوشنبه ۱۶ دی ماه) برای وداع به قم منتقل شد و بعد از آن برای برگزاری مراسم خاكسپاری و تدفین فردا (سه شنبه ۱۷ دی ماه) به زادگاهش كرمان می رود.
میرحسن موسوی -معاون مسافری شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران- درباره آخرین وضعیت ناوگان ریلی برای جابجایی مردم و عزاداران شهید سلیمانی و رساندن آنها به مراسم خاكسپاری و تدفین ایشان به كرمان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: همه برنامه ریزی های لازم از شروع ورود این شهید والامقام به ایران برای خدمت رسانی به مردم و عزاداران در استان های مختلف صورت گرفته است و برای جابجایی مردم به مقصد كرمان حدود ۵۰ هزار نفر صندلی ظرفیت در ناوگان ریلی به وجود آورده ایم كه مردم می توانند از آن استفاده كنند. از این تعداد ۴۰ هزار نفر صندلی آن قطارهای حومه ای فوق العاده است و به صورت رایگان عزاداران را جابجا می كند.
وی با تسلیت شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی اضافه كرد: اقدامات صورت گرفته راه آهن برای مراسم شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در كرمان به شكلی است كه ظرفیت قطارهای برنامه ای، فوق العاده و ادامه ای حدودا ۵۰ هزار نفر صندلی برای امروز به مقصد كرمان و فردا از كرمان به مقصد تهران و دیگر مقاصد مذكور است. در بخش قطارهای برنامه ای سه قطار به شماره های ۷۲۰، ۷۲۲ و ۷۲۴ تهران را به مقصد كرمان ترك خواهدنمود كه حركت آنها از پایتخت به ترتیب ۱۱: ۱۰دقیقه، ۱۶: ۴۵ دقیقه و ۱۹: ۵۵ دقیقه خواهد بود. همین طور این قطارها به ترتیب در ساعات ۲۳: ۲۰، ۱۹: ۵۰ و ۱۶: ۴۵ فردا (سه شنبه ۱۷ دی ماه) از كرمان به تهران مراجعت خواهند كرد.
وی با اشاره به اینكه ظرفیت قطارهای برنامه ای به صورت رفت و برگشت حدود ۱۷۰۰ نفر صندلی است، افزود: برای ظرفیت حدود هزار نفر صندلی قطارهای فوق العاده ای نیز به شكلی برنامه ریزی كردیم كه دو قطار ۷۰۰ و ۷۰۲ تهران را در ساعت ۱۸: ۰۵ دقیقه و ۱۵ دقیقه ترك می كنند و فردا در ساعات ۲۰: ۵۰ دقیقه و ۱۸: ۵۰ دقیقه از كرمان به سمت تهران حركت خواهند كرد.
معاون مسافری شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینكه ظرفیت حدود ۸۰۰ نفر را برای قطار زاهدان-كرمان نیز برنامه ریزی كرده ایم، اظهار داشت: در قطارهای فوق العاده ظرفیت حدود ۴۰ هزار نفر صندلی را به صورت رایگان برنامه ریزی كرده ایم تا زوار بتوانند به وسیله این قطارها به كرمان سفر كرده و در مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی شركت نمایند. همین طور در حوزه قطار ادامه ای قطار تهران – یزد را به شكلی برنامه ریزی كرده ایم كه از مقصدش به سمت كرمان حركت نماید كه ساعت حركت این قطار از تهران ۲۱: ۳۰ امروز دوشنبه خواهد بود و فردا ساعت ۱۳: ۳۰ كرمان را ترك كرده و به سمت پایتخت بر می گردد.
منبع:

1398/10/17
16:43:39
5.0 / 5
4466
تگهای خبر: راه , راه آهن , شركت , قطار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک