اسلامی در گزارش زمین دار شو:

جهانگیری دخالتی در انتخاب خرم نداشت

جهانگیری دخالتی در انتخاب خرم نداشت به گزارش زمین دار شو وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اینكه گفته می شود آقای جهانگیری در انتخاب رئیس شورای مركزی نظام مهندسی دخالت كرده، شایعه است.محمد اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه وزارت راه و شهرسازی به هیچ عنوان در انتخابات شورای مركزی نظام مهندسی ساختمان دخالت نداشته، اظهار داشت: من شخصاً ملاحظه ای برای انتخاب رئیس این شورا نداشتم، سازمان هم ملاحظه ای نداشت؛ انتخاب آقای خرم بعنوان رئیس شورا، كاملاً بر مبنای رأی گیری بود.
وی در پاسخ به اینكه آیا معاون اول رئیس جمهور در انتخاب آقای خرم بعنوان رئیس شورای مركزی دخالت داشته یا خیر؟ اظهار داشت: لیستی برای آقای جهانگیری ارسال نشده و ارتباطی به آقای جهانگیری نداشت؛ ایشان هیچ گونه اعمال نفوذی نكرد و نه حرفی در این خصوص زده و نه اسمی به ما داده است.
وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: معاون اول رئیس جمهور به هیچ وجه پیگیری برای انتخاب آقای خرم نداشت و صبحت هایی كه در این حوزه مطرح می شود، شایعه است.
وی خاطرنشان كرد: طبق قانون ما باید سه نفری كه بالاترین رأی را داشتند به رئیس جمهور اعلام نماییم كه تعداد آرای این سه نفر به ترتیب ۲۹، ۲۳ و ۲۱ بود. رئیس جمهور هم طبق قانون باید برای دارنده بالاترین تعداد آرای مآخوذه از میان اعضای شورای مركزی، حكم ریاست شورا را صادر می كرد.


منبع:

1398/11/07
13:28:07
5.0 / 5
4606
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک