نایب رئیس كمیسیون عمران:

تحریم حوزه هوایی و دارویی خیانت آمریكا مقابل بشریت است

تحریم حوزه هوایی و دارویی خیانت آمریكا مقابل بشریت است به گزارش زمین دار شو نایب رییس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: تحریم های آمریكا در حوزه هوایی كه منجر به بی نظمی در تامین قطعات هواپیماها شده، همین طور تحریم دارو خیانت به بشریت است چونكه با جان انسان ها بازی می كند.


سید احسن علوی در گفت و گو با ایسنا، درباره تاثیر تحریم های آمریكا بر سوانح هوایی و ریلی كشور بیان كرد: آمریكا از شروع پیروزی انقلاب اسلامی به همراه رژیم صهیونیستی و اذناب منطقه ای خود، سیاست های ستیزانه ای مقابل جمهوری اسلامی اتخاذ نموده و در طول این سال ها فقط نوع تحریم ها فرق كرده است.
ایشان سپس اظهار نمود: این روزها نیز شاهد تحریم های شدید اقتصادی در حوزه های مختلف هستیم. تاثیر این تحریم ها در بخش هوایی بیشتر از خطوط ریلی و زمینی كشور است.
نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به اینكه «خوشبختانه در بخش ریلی توانایی تامین تجهیزات و زیرساخت ها وجود دارد» اشاره كرد: در بخش هوایی حدود ۵۰ درصد از هواپیماهای كشور كارآیی مفید خودرا از دست داده و سقف پرواز آنها پر شده است. امروز ما نمی توانیم قطعات هواپیماها را به راحتی تامین نماییم. تحریم های آمریكا در حوزه هوایی كه منجر به بی نظمی در تامین قطعات هواپیماها شده همچون تحریم دارو خیانت به بشریت است چونكه با جان انسان ها بازی می كند.
نایب رییس كمیسیون عمران مجلس در ادامه اشاره كرد: ما بوسیله راه های مختلف تامین قطعات هواپیماها را پیگیری می نماییم و اساسا به نتیجه خواهیم رسید. از جانب دیگر ما باید خطوط ریلی خودرا توسعه داده تا جایگزین قسمتی از خدمات هوایی در شرایط كنونی شود.
منبع:

1398/11/16
23:08:38
5.0 / 5
4362
تگهای خبر: پرواز , خدمات , راه , عمران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک