یك مقام مسئول خبر داد:

ورود ۴ دستگاه واگن نو به ناوگان مسافری رجا

ورود ۴ دستگاه واگن نو به ناوگان مسافری رجا زمین دار شو: برمبنای قرارداد بین شركت حمل و نقل ریلی رجا و شركت واگن پارس، تعداد 4 دستگاه واگن مسافری جدید تحویل شركت رجا شد.به گزارش زمین دار شو به نقل از رجا، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیان این خبر اضافه کرد: این واگن ها از نوع ۴ تخته درجه یک پارسی با نام "سپهر" به ناوگان مسافری این شرکت اضافه شدند.
محمد رجبی با اعلان اینکه با تحویل این ۴ دستگاه واگن جدید، قرارداد ساخت ۴۱ دستگاه واگن سپهر با واگن پارس به پایان رسیده است، افزود: قبل از این در اواخر خرداد ماه سال جاری نیز ۴ دستگاه از همین نوع واگن تحویل شرکت رجا شده بود.
وی درباب امکانات این واگن های نو اظهار داشت: این واگن ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، سیستم صوتی و تصویری IPTV و WIFI همین طور سیستم اعلام حریق می باشند.
مدیرعامل رجا با بیان اینکه در طراحی های انجام شده برای این واگن ها به دنبال ایجاد شرایط رفاهی و آسایش بیشتر برای مسافران هستیم، اظهار داشت: سرویس بهداشتی وکیوم ایرانی و خارجی و دوربین مدار بسته از دیگر امکانات این قطار است.
رجبی درباب شرایط ناوگان رجا و برنامه ها برای جابه جایی مسافران در روزهای کرونایی گفت: باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته از قبل برای بازسازی و نوسازی ناوگان جهت انجام مطلوب سفرهای نوروزی و عدم به کارگیری یا کاهش سیر آنها در روزهای کرونایی به سبب کاهش حجم سفرها، خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده علاوه بر ضدعفونی و آماده سازی اقلام مورد استفاده در قطارها و ایجاد شرایط ایمن و بهداشتی برای سفر، اقدام به ایجاد فاصله گذاری اجتماعی در قطارها هنگام خرید بلیت و سفر کردیم.
وی تاکید کرد: در فاصله اجتماعی انجام شده در قطارهای رجا، به جز خانواده ها که کوپه کامل در اختیار آنهاست، برای کسانی که به صورت تنها یا دو نفره سفر می کنند، در هر کوپه بیشتر از دو نفر بلیت فروخته نمی گردد. به همین دلیل رؤسای قطار کنترل های مربوطه را در زمان سفر انجام می دهند.


منبع:

1399/07/08
13:39:18
5.0 / 5
1560
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک