قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

۱۰ هزار واحد مسكن مهر اسفندماه افتتاح می شود

۱۰ هزار واحد مسكن مهر اسفندماه افتتاح می شود قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه روند اتمام واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس سرعت گرفته است، اظهار داشت: 10 هزار واحد مسکن مهر تا اسفندماه امسال افتتاح می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی در حاشیه بازدید از روند پیشرفت مسکن مهر، گفت: مسکن مهر باقیمانده در کل کشور به غیر از واحدهای دارای پرونده قضائی و فاقد متقاضی، ۳۹ هزار واحد است که عموماً نیز در مرحله نازک کاری هستند.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، اشاره کرد: از ۳۹ هزار واحد باقیمانده مسکن مهر سطح کشور، ۱۹ هزار واحد در شهرهای جدید، ۱۵ هزار واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و برعهده سازمان ملی زمین و مسکن و ۴ هزار واحد نیز برعهده بنیاد مسکن می باشد.
به گفته مهرآبادی، با کوشش های انجام شده، پروژه های دارای پرونده قضائی در دادگاه ها کم شد. همچنین، خیلی از پرونده های فاقد متقاضی با افزایش قیمت مسکن، به فروش رفت.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه روند اتمام واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس سرعت گرفته و مناسب ارزیابی می شود، اضافه کرد: در پردیس از دوره وزارت آقای اسلامی ۳۰ هزار واحد راه اندازی شد و ۱۰ هزار واحد نیز تا اسفند امسال افتتاح می شود.
مهرآبادی اظهار داشت: در پردیس ۴۰ باب مدرسه در حال راه اندازی است که با ۴۰ بابی که قبل تر راه اندازی شد، رقم مدرسه ها به ۸۰ باب خواهد رسید.
وی تامین زیرساخت ها را همزمان با تکمیل واحدهای مسکونی مهر پردیس همچون تعهدات دولت برشمرد که در حال انجام می باشد.
مهرآبادی اظهار داشت: همزمان با راه اندازی مسکن مهر در سطح کشور ۵۰۰ مدرسه، ۴۰۰ مسجد راه اندازی و همین طور تامین بخش دیگری از زیرساخت ها همچون کلانتری، مراکز بهداشتی و درمانی نیز انجام شد.

1399/11/11
13:52:41
0.0 / 5
952
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک