مدیركل بنادر و دریانوردی خوزستان خبر داد

بارگیری بزرگ ترین محموله قیر صادراتی كشور در بندر امام

بارگیری بزرگ ترین محموله قیر صادراتی كشور در بندر امام خوزستان مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از بارگیری بزرگ ترین محموله قیر صادراتی کشور به میزان 44 هزار تن آگاهی داد و اظهار داشت: این محموله با هدف ارسال به بازارهای جهانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) بارگیری شده است.عادل دریس از بارگیری بزرگ ترین محموله قیر صادراتی کشور به میزان ۴۴ هزار تن آگاهی داد و اظهار نمود: این محموله با بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته در پایانه های اختصاصی تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی این مجتمع بزرگ بندری بارگیری شده است.

به گزارش زمین دار شو به نقل از اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان، وی ادامه داد: برنامه ریزی دقیق و اعمال نظارت لازم از طرف نیروهای عملیاتی مجرب در حوزه های بندری و دریایی در بارگیری این محموله صورت گرفته است.

دریس اظهار داشت: هماهنگی مطلوب با صاحب کالا، باعث شده که عملیات پهلودهی این کشتی و بارگیری این محموله بزرگ قیر در وضعیت و سرعت مطلوبی انجام و رکورد عملیاتی قابل قبولی در زمینه بارگیری این نوع محمولات به ثبت برسد.

وی اضافه کرد: به دنبال برخورداری مجتمع بندری امام خمینی(ره) از زیرساخت، امکانات و تجهیزات مناسب برای بارگیری و تخلیه انواع فرآورده های نفتی، بازرگانان و صاحبان کالای مختلفی از امکانات این بندر بعنوان مبدأ حمل دریایی کالاهای خود بهره می برند.
1400/02/24
12:59:26
0.0 / 5
157
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک