رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور اعلام كرد؛

تحویل ۱۲۰ هزار واحد مسكونی محرومان تا آخر دولت

تحویل ۱۲۰ هزار واحد مسكونی محرومان تا آخر دولت اصفهان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه تا آخر کار دولت به صورت کامل ۱۲۰ هزار واحد مسکونی محرومان تحویل داده می شود، اظهار داشت: یکی از طرح های این سازمان راه اندازی مسکن برای افراد کم درآمد است، که بخشی از هزینه آن به صورت بلاعوض و بخش دیگر به شکل قرض الحسنه پرداخت می شود.محمدباقر نوبخت امروز (پنجشنبه_ ۶ خرداد) در مراسم بهره برداری از ۱۹۰ واحد مسکونی محرومان شهرستان تیران و کرون در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: تیر ماه سال قبل که به استان اصفهان سفر کردیم یکی از مجموعه پروژه هایی که در نظر داشتیم تا در جهت تأمین مسکن با شرایط ویژه صورت گیرد، کلنگ راه اندازی ۳۰۰۰ هزار واحد مسکونی به زمین خورد و الان ۲۰۰۰ واحد آن در استان اصفهان آماده تحویل است و بقیه هم در چارچوب طرح حساب ۱۰۰ در بنیاد مسکن ایجاد می شود.

وی اضافه کرد: در این سفر می توانیم ۲۰۰۰ واحد مسکونی را که کلنگ آن در تیر ماه سال قبل به زمین خورد، تحویل مردم استان اصفهان دهیم.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: پروژه های اقدام ملی مسکن جداگانه است. طرح دیگر سازمان برنامه و بودجه راه اندازی مسکن برای افراد کم درآمد است که بخشی از هزینه آنرا بلاعوض و بخش دیگر به شکل قرض الحسنه پرداخت می شود که کارمزد آن ۴ درصد است، همینطور تا آخر کار دولت به صورت کامل ۱۲۰ هزار واحد مسکونی محرومان تحویل داده می شود.

نوبخت اظهار داشت: بودجه برای مسکن مهر جداگانه از جانب سازمان برنامه و بودجه در نظر گرفته شده است.

همچنین استاندار اصفهان در این مراسم اظهار داشت: امروز علاوه بر ۱۹۰ واحد مسکونی محرومان که با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال در تیران و کرون به بهره برداری می رسد، بیشتر از ۲۰۰۰ واحد مسکونی دیگر در استان اصفهان به بهره برداری می رسد.

عباس رضایی افزود: سفر آقای نوبخت با برکت بوده و امروز بیشتر از ۲۰۰۰ هزار خانواده، صاحب خانه می شوند که برای ساخت این واحدها کمیته امداد و بنیاد مسکن استان مشارکت داشته اند.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: مساله بازسازی روستاها در پادنای علیا را هم در دستور کار داریم.

علیرضا تابش_ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور هم در این مراسم اظهار داشت: در سرتاسر کشور بیشتر از ۱۲۰ هزار واحد مسکونی با توافقنامه ای که با استانداری ها امضا کرده ایم را در دست راه اندازی داریم که حدود ۶۰ هزار واحد آن تحویل مردم داده شده است.

وی اضافه کرد: طرح های بنیاد مسکن یک ساله است و در استان اصفهان ساخت ۳ هزار واحد مسکونی را در دستور کار داریم که به گروه های هدف زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد تحویل می دهیم.
1400/03/06
15:13:33
0.0 / 5
238
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک