یك مقام مسئول :

قیمت جدید بلیت پروازهای داخلی

قیمت جدید بلیت پروازهای داخلی دبیرانجمن شرکت های هواپیمایی از کاهش متوسط 12 تا 13 درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی آگاهی داد.مقصود اسعدی سامانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نرخ جدید بلیت هواپیما اظهار داشت: در جلسه دیشب با مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری درباب نرخ های جدید توافق کردیم.
وی اضافه کرد: کاهش قیمت ها بعد از حذف محدودیت ظرفیت مسافرپذیری در پروازهای داخلی از فردا اول آذر شروع می شود اما یکی دو روز طول می کشد تا شرکت های هواپیمایی نرخ جدید را در سیستم های خود اعمال کنند ولی تا فردا بعدازظهر امیدواریم این اتفاق بطور کامل رخ دهد.
اسعدی سامانی افزود: دامنه کاهش قیمت ها از ۲ تا ۳۳ درصد است که بیشترین کاهش قیمت به پرواز تهران- بم با کاهش ۳۳ درصدی اختصاص دارد اما بطور متوسط کاهش قیمت ها ۱۲ تا ۱۳ درصد بوده است.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اظهار داشت: سقف قیمت مسیر پروازی تهران- مشهد قبلا یک میلیون و ۷۸ هزار تومان بود که با کاهش ۹ درصدی در جلسه دیشب به ۹۸۲ هزار و ۴۸۲ تومان کم شد.
اسعدی سامانی با اعلان اینکه کف قیمتی در نرخنامه جدید برداشته شده و فقط سقف قیمت اعلام شده است اظهار داشت: نرخ ها شناور بوده و مردم می توانند برمبنای ساعت یا روز پرواز بلیت با قیمت های پایین تر خریداری کنند. بطورمثال در ایام میانی هفته پرواز تهران- مشهد با قیمت ۵۶۶ هزار تومان وجود دارد.
به گفته وی ارزان ترین سقف قیمتی مسیرهای پروازی به پرواز تهران- اراک با ۵۶۶ هزار و ۸۰۰ تومان اختصاص دارد.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی قول داده تسهیلاتی به ایرلاین ها در مقابل کاهش قیمت داده شود.
سامانی اضافه کرد: ارائه بسته های غذایی و کترینگ نیز در پرواز تابع سیاست های شرکت های هواپیمایی است.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اضافه کرد: نرخ جدید برمبنای دلار ۲۸ هزار تومان تعیین شده است.


منبع:

1400/09/01
23:03:01
0.0 / 5
212
تگهای خبر: پرواز , تسهیلات , راه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک