ایرباس آگهی جذب نیروی جهانی منتشر کرد

ایرباس آگهی جذب نیروی جهانی منتشر کرد زمین دار شو: ایرباس اعلام نمود که در سال 2023 تعداد 13هزار نفر را استخدام می کند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از اویشن، در استخدام نیروی کار جدید بر پروفایل های فنی و تولیدی همین طور مهارت در انرژی های جدید، سایبری و دیجیتال تاکید گردیده است.
ایرباس از کوشش برای استخدام بیش از ۱۳هزار نفر در سراسر جهان در سال ۲۰۲۳ برای پشتیبانی از افزایش هواپیماهای تجاری و مقابله با چالش های دفاعی، فضایی و هلیکوپترها آگاهی داد.
بگفته این شرکت، حدود ۷۰۰۰ شغل جدید در سراسر شرکت ایجاد خواهد شد و استخدام های جدید از نقشه راه کربن زدایی ایرباس حمایت کرده و آینده هوانوردی را آماده می کنند.
بگفته تیری باریل، مدیر منابع انسانی ایرباس، اقدام استخدام مشابهی در سال ۲۰۲۲ موفقیت آمیز بود و بیش از ۱۳هزار کارمند جدید را وارد این شرکت هواپیمایی کرد. بعد از موفقیت در استخدام طی سال گذشته، بیش از ۱۳هزار کارمند را باردیگر در سال ۲۰۲۳ استخدام خواهیم کرد.
وی اشاره کرد: ما از افراد با استعداد از سراسر جهان می خواهیم که در این سفر به ما بپیوندند تا هوافضای پایدار را به واقعیت تبدیل نماییم و به ما در ساختن فضایی بهتر کمک کنند؛ محل کار متنوع تر و فراگیرتر برای همه کارمندان ما وجود دارد.
باریل اظهار داشت: بیش از ۹۰۰۰ شغل در اروپا و بقیه در سراسر شبکه جهانی این شرکت خواهد بود و حدود یک سوم از کل استخدام ها به فارغ التحصیلان اخیر اختصاص خواهد یافت.
ایرباس هم اکنون بیش از ۱۳۰هزار نفر را در تجارت هوایی خود از سراسر جهان استخدام کرده است.1401/11/09
12:25:43
0.0 / 5
212
تگهای خبر: تولید , راه , شركت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک