مدیرعامل صندوق بازنشستگی اعلام كرد؛

پنج ملك دیگر از ملك های صندوق بازنشستگی كشوری پس گرفته شدند

پنج ملك دیگر از ملك های صندوق بازنشستگی كشوری پس گرفته شدند زمین دار شو: مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری با مطرح كردن این كه در دو سال گذشته املاكی در خیابان فرشته و منطقه مینی سیتی و همچنین عظیمیه كرج از تصرف اشخاص حقیقی و حقوقی خارج شده اند و به دارایی های بازنشستگان كشوری بازگشته اند، اظهار داشت: پنج ملك دیگر كه در استان های گلستان، هرمزگان، اصفهان و آذربایجان شرقی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی تصرف شده بودند نیز پس گرفته شدند.


محمود اسلامیان با اشاره به اجاره ملكی به مساحت 100 هزار متر مربع در سال 82 از سوی شركت ایرانگردی و جهانگردی به شهرداری چادگان در استان اصفهان، افزود: بر اساس قرارداد، مستاجر می بایست در سال 86 ملك را تخلیه می كرد اما به تعهداتش عمل نكرده و تا سال 95 ملك تخلیه نشد؛ در نهایت در خردادماه امسال از طریق مراجع قضایی استان اصفهان حكم تخلیه و خلع ید شهرداری آن شهر صادر شد.
وی ادامه داد: یكی از املاك تجاری- اداری صندوق بازنشستگی كشوری به مساحت 32 هزار متر و ارزش كارشناسی 42 میلیارد تومان در بندرعباس تصرف شده بود كه این زمین نیز با هماهنگی شهرداری بندرعباس رفع تصرف شد.
اسلامیان با بیان اینكه ملكی تجاری– اداری نیز در شهر تبریز با ارزش 53 میلیارد تومان از سوی متروی تبریز و اشخاص حقیقی تصرف شده بود، اظهار كرد: شهرداری برای ملكی كه مترو تصرف كرده بود، مجوز تراكم داده بود كه خوشبختانه پس از پیگیری های مستمر این ملك بازگردانده شد.
وی بیان كرد: در گرگان نیز دو پلاك با مساحت هشت هزار مترمربع و ارزش 15 میلیارد تومان از تصرف نهادهای دولتی خارج شد.
 
اسلامیان یادآور شد: كل اسناد مالكیتی صندوق بازنشستگی كشوری كه تا قبل از سال 93 فاقد سند و بلاتكلیف بود در سه سال گذشته سند دار و شناسنامه دار شده است.
1396/04/15
18:49:08
5.0 / 5
4925
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک