بازدید فرمانده قرارگاه خاتم از پروژه قطار سریع السیر تهران-اصفهان

بازدید فرمانده قرارگاه خاتم از پروژه قطار سریع السیر تهران-اصفهان زمین دار شو: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از پروژه راه آهن سریع السیر تهران-قم-اصفهان بعنوان اولین و بزرگترین راه آهن پرسرعت كشور بازدید نمود.به گزارش زمین دار شو به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، سردار عبادالله عبداللهی در بازدید از طریق آهن سریع السیر تهران- قم- اصفهان و در جمع مهندسان و كاركنان این پروژه ملی اظهار داشت: این پروژه از خصوصیت خاصی برخوردار می باشد زیرا، نخستین اقدام در ساخت راه آهن سریع السیر كشور است و باید با روحیه جهادی و دقت و كیفیت بالا صورت گیرد.
سردار عبداللهی اظهار داشت: در این پروژه نخستین كاری كه باید مد نظر قرار بگیرد كیفیت انجام كار است. اعتقاد ما این است كه اگر بین هر دو تیم ایرانی و خارجی همراه با مجموعه وزارت راه و مشاور، یك همبستگی، همدلی و همراهی وجود داشته باشد هم كیفیت و سرعت بالا می رود و هم هزینه ها كاسته می شود.
وی اضافه كرد: امروز دشمن، اقتصاد و اشتغال را هدف قرار داده است و ما باید در این میدان مبارزه و مقابله نماییم. اگر در این مسیر انگیزه، روحیه انقلابی و توكل به خداوند متعال داشته باشیم حتماً موفق خواهیم بود.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد تولید اشتغال و آبادانی در كشور خاطرنشان كرد: ما باید بعنوان یك وظیفه و یك تكلیف پیشگام و جلودار سازندگی باشیم تا بتوانیم كشور را در راه توسعه پیش ببریم و با این كار و تلاش، در مقابل آمریكا بایستیم.
در آخر سردار عبداللهی خطاب به طرف چینی اظهار داشت: در مورد تهیه و طراحی نقشه ها و عرضه آنها باید تلاش بیشتری صورت گیرد تا زمان از دست نرود و هر زمان كه نیاز به كمك دیده می گردد اعلام كنند تا ما كمك شان نماییم.
شایان ذكر است، راه آهن سریع السیر تهران ـ قم ـ اصفهان بعنوان اولین و بزرگترین راه آهن پرسرعت كشور به طول ۴۱۰ كیلومتر با سرعت عملیاتی ۳۰۰ كیلومتر در ساعت در قالب ۲۲ ست قطار ۸ واگنه طراحی شده و قادر به جابه جایی ۱۶ میلیون مسافر در سال است و در طول مسیر از شهرهای قم، دلیجان و میمه عبور می كند.
این پروژه شامل دو قطعه تهران ـ قم (۱۶۵ كیلومتر) و قم ـ اصفهان (۲۴۵ كیلومتر) است كه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و مشاركت یك شركت چینی در حال اجراست.

1397/05/23
13:10:10
5.0 / 5
4767
تگهای خبر: اشتغال , راه , راه آهن , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک