وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی خبر داد

حمایت ۸۱ هزار میلیارد تومانی دولت از صندوقهای بازنشستگی و حمایتی

حمایت ۸۱ هزار میلیارد تومانی دولت از صندوقهای بازنشستگی و حمایتی به گزارش زمین دار شو وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با بودجه ای كه برای صندوقهای بازنشستگی و حمایتی در نظر گرفته شده است این اطیمنان به وجود آمده كه این صندوق ها گرفتار كسری نشوند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت با اشاره به این كه حل مشكلات اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی، دارندگان درآمد ثابت و بازنشستگان مورد تاكید دولت و رئیس جمهور است اظهار نمود: دولت اعتقاد دارد در سال ۹۸ به این اقشار باید كمك بیشتری شود.
وی با اشاره به این كه مقررات حاكم در این زمینه در سال ۹۸ مقررات بسیار بهتری است خاطرنشان كرد: دولت حمایت ۸۱ هزار میلیارد تومانی از صندوقهای بازنشستگی و حمایتی دارد و این حمایت این اطیمنان را به وجود آورده كه این صندوق ها گرفتار كسری نشوند.
وی افزود: در باره تعیین حداقل دستمزد كارگران هم دولت و مجلس تصمیمات خوبی گرفتند و در این زمینه جلسات خوبی با تشكلهای كارگری و كارفرمایی برگزار شده است.شورای عالی كار هم امروز جلسه دارد و در این زمینه تصمیم گیری می كند توجه ما به ماده ۴۱ قانون كار است كه بیان می كند تعیین حداقل دستمزد بر مبنای نرخ رسمی تورم و تأمین حداقل معیشت باشد.
شریعتمداری تصریح كرد: برنامه های دولت برای سیاستهای اشتغال فراگیر، توسعه مشاغل خانگی توسعه فعالیت های ITو ICT و مقابله با فقر مطلق ادامه می باید. نگرانی ها درباره واردات مواد اولیه هم با جا افتادن مسری واردات كمتر شده و تضمین بهتری پیدا كرده است.
وی در انتها اظهار داشت: ملت بداند كه دولت با همه توانش در خدمت آنها است هر چند توان دولت محدود و فشار دشمن زیاد است اما دولت تمام تلاش خویش را به كار می گیرد.1397/12/28
22:05:49
5.0 / 5
4398
تگهای خبر: اشتغال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک