مدیرعامل فرودگاه پیام اعلام كرد؛

تخصیص ۱۲ میلیارد به ارتقای ایمنی فرودگاه بین المللی پیام

تخصیص ۱۲ میلیارد به ارتقای ایمنی فرودگاه بین المللی پیام به گزارش زمین دار شو مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام از تخصیص ۱۲ میلیارد ریال به ارتقای بخش ایمنی و آتش نشانی این فرودگاه اطلاع داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، نادر ثناگو مطلق با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای بالا بردن ضریب ایمنی و آتش نشانی و ارتقای الزامات ایكائو در فرودگاه بین المللی پیام، اظهار داشت: با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال بازسازی و بهسازی خودرو های اطفائیه و كف ساز فرودگاه در دستور كار معاونت هوانوردی قرار گرفته است.
وی اضافه كرد: این اقدام با اعتباری بالغ بر یك میلیارد ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شركت خدمات هوایی پیام صورت گرفته است.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت: هدف از انجام این مبادرت به روز رسانی تجهیزات موجود و ارتقای الزامات ایمنی هوانوردی در حوزه ایمنی و آتش نشانی و افزایش category ایمنی و نجات فرودگاهی است.
ثناگو مطلق اظهار داشت: هم اكنون ایستگاه آتش نشانی فرودگاه بین المللی پیام دارای پنج خودرو اطفائیه و كف ساز و همینطور تجهیزات آتش نشانی به روز برای عرضه خدمات امداد و نجات و اطفا حریق دارد.

1398/11/02
14:32:46
5.0 / 5
4213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک