تعاونی ها فروش خویش را اینترنتی كنند!

تعاونی ها فروش خویش را اینترنتی كنند! به گزارش زمین دار شو معاون وزیر کار از تعاونی ها خواسته تا در دوران کرونا به سمت راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی که فروش موفقتری دارند، حرکت کنند.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، شیوع کرونا و تداوم آن در ماههای اخیر باعث شد تا فعالیت خیلی از صنوف و کسب و کارهای خدماتی گرفتار مشکل شود و در مقابل فعالیت خیلی از کسب وکارهای آنلاین و اینترنتی رونق یابد.

به اعتقاد کارشناسان، با عنایت به بستری که هم اکنون در حوزه شبکه های اجتماعی وجود دارد، ایجاد و گسترش مشاغل اینترنتی در دوران کرونا بهتر جواب می دهد و صاحبان این کسب و کارها را به درآمدزایی می رساند. به زعم آنها، عرضه کالا و خدمات در بستر اینترنت باعث کوتاه شدن دست دلالان و واسطه گران شده و کالا بدون واسطه از تولیدکننده به مصرف کننده می رسد.

در همین راستا معاون امور تعاون وزارت کار از تعاونی ها خواسته تا برای رونق هر چه بیشتر به سمت کسب و کارهای اینترنتی حرکت کنند.

به گفته کبیری با عنایت به شیوع ویروس کرونا، موفقیت تعاونی ها در کسب و کارهای اینترنتی بیشتر خواهد بود ازاین رو تعاونی ها باید محصولات خویش را با روشهای نوین به فروش برسانند.

در دوران کرونا تعاونی هایی که سوار بر بستر فضای مجازی شدند و فروش اینترنتی داشتند موفقیت بیشتری به دست آورند.

کسب و کارهای اینترنتی به مجموعه فعالیتهایی گفته می شود که به صورت آنلاین و در بستر فضای مجازی از راه اینترنت صورت می گیرد و عرضه کالا و خدمات به شکل مجانی یا در قبال دریافت هزینه را شامل می شود.

امروز اینترنت بیشترین تغییرات در دنیای کسب و کار را بوجود آورده و بر همین مبنا تمایل به ایجاد شغل در بستر فضای مجازی روز به روز در حال گسترش است.

تهمینه دانیالی، مشاور امور بانوان اتاق تعاون ایران در اینباره به ایسنا می گوید: در دوران کرونا تعاونی هایی که سوار بر بستر فضای مجازی شدند و فروش اینترنتی داشتند به موفقیت بیشتری دست پیدا کردند.

وی اعتقاد دارد تعاونی هایی که کسب و کارشان را به شکل مجازی گسترش داده و در شبکه های مجازی حضور پررنگی داشته باشند و از فضای مجازی برای فروش کالا و خدمات و تولیدات و محصولاتشان استفاده ممکن را ببرند در دوران کرونا و پساکرونا قادر به ادامه فعالیت خواهند بود.

بسیاری از کارشناسان با تکیه بر ضرورت فرهنگسازی جهت استفاده بهتر از اینترنت در ایام کرونا معتقدند با عنایت به بستری که هم اکنون در حوزه شبکه های اجتماعی وجود دارد، ایجاد و گسترش کسب و کارهای اینترنتی می تواند نتایج مثبت و اثرگذاری در زندگی آحاد جامعه داشته باشد.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، به علت آنکه در دوران کرونا عرضه خدمات مورد نیاز عموم جامعه در فضای مجازی با اقبال بیشتری روبرو شده فعالیت خیلی از مشاغل و کسب و کارها در حوزه شبکه های اجتماعی با سرعت بیشتری در حال جریان است که این امر ضمن رونق بازار و فروش محصولات، ایجاد درآمد و پایداری اشتغال را به دنبال داشته است.
1399/10/20
14:17:29
0.0 / 5
830
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک