در گفت وگو با زمین دار شو اعلام شد

برخورد جدی با تخلفات كرونائی در اتوبوس

برخورد جدی با تخلفات كرونائی در اتوبوس زمین دار شو: مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به دنبال انتشار برخی تصاویر از تخلفات کرونائی در اتوبوسهای بین شهری اعلام نمود که به صورت جدی با اینگونه تخلفات برخورد خواهد شد و دراین زمینه با هیچ کس تعارف نداریم.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، روز گذشته ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر گردید که اتوبوس تهران-قزوین بدون در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی پر از مسافر در حال حرکت بود.
البته بر طبق ابلاغیه های ستاد ملی مقابله با کرونا در اتوبوس های بین شهری باید فاصله گذاری اجتماعی رعایت شده و برای هر صندلی که کنار پنجره قرار دارد مسافر پذیرش شود و بسته های بهداشتی مانند ماسک در اختیار مسافران قرار گیرد.
در این راستا داریوش باقرجوان، مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در پاسخ به این پرسش ایسنا که چه برخوردی با این تخلفات کرونائی در اتوبوسهای بین شهری صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: اگر راننده عامل بروز تخلف باشد با او به شدت برخورد خواهیم کرد و در کمیسیون ماده ۱۴ توقف فعالیت او را ابلاغ می نماییم. همین طور اگر مالک دراین زمینه مقصر باشد و به راننده اصرار کرده باشد که مسافران اتوبوس را پر کند با مالک اتوبوس نیز برخورد جدی خواهیم کرد که مانند شرکت حمل و نقل این برخوردها حتی تا توقف فعالیت آنها پیش خواهد رفت.
وی ادامه داد: البته بر طبق نظارت و ارزیابی های صورت گرفته مستمر، در کمتر از سه درصد سفرهای جاده ای با اتوبوس های بین شهری تخلفات کرونائی این چنینی مشاهده می شود و اتفاق می افتد که به صورت جدی با آنها برخورد می نماییم و در خیلی از موارد شاهد اصلاح این رویه توسط راننده، مالک و شرکت حمل و نقلی هستیم.
باقرجوان همین طور در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه مردم در مواجهه با چنین تخلفاتی چه رفتاری باید انجام دهند اظهار داشت: هر یک از شهروندان در هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بین شهری مانند اتوبوس اگر شاهد تخلفات کرونائی بودند نه فقط باید از آن وسیله نقلیه پیاده شوند بلکه می توانند با گرفتن عکس یا فیلمی کوتاه آنرا در اختیار ناظران قرار دهند تا با متخلفان برخورد نماییم و می توانند بوسیله سامانه ۱۴۱ تخلفات موجود را گزارش کنند.
منبع:

1399/11/25
14:42:26
0.0 / 5
481
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک