در گزارش عملكرد ۴ ماهه اعلام شد:

افزایش صدور مجوز مراكز پژوهش صنعتی و معدنی

افزایش صدور مجوز مراكز پژوهش صنعتی و معدنی به گزارش زمین دار شو در چهار ماهه ابتدای امسال، صدور جواز تأسیس برای مركز پژوهش های صنعتی و معدنی از جانب وزارت صنعت، معدن و تجارت، رشد ۴۰ درصدی داشته است.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بر مبنای گزارش دفتر آمار و فراوری داده های وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهار ماهه اول ۹۶ جواز تأسیس هفت مركز پژوهش های صنعتی و معدنی صادر شد كه با عنایت به صدور پنج مجوز در مدت مشابه سال ۹۵، در این بخش با رشد ۴۰ درصدی مواجه بودیم.
گفتنی است كه در خردادماه امسال مجوز دو مركز پژوهش های صنعتی و معدنی صادر شد و در تیرماه هم سه مركز مجوز گرفتند كه صدور مجوز این گونه مراكز در این بازه یك ماهه، رشد ۵۰ درصدی داشت.
همچنین در چهار ماهه اول امسال ۲۱۹ شركت دانش بنیان مورد تأیید قرار گرفت كه نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴. ۳ درصدی داشت. گفتنی است كه در چهار ماهه اول سال قبل ۲۱۰ شركت دانش بنیان تأیید شده بود و در خردادماه و تیرماه امسال به ترتیب ۴۰ و ۸۵ شركت دانش بنیان تأیید شدند كه در این بازه زمانی یك ماهه رشدی معادل ۱۱۲. ۵ درصدی داشت.
از سوی دیگر در چهار ماهه اول امسال ۵۹ شركت دانش بنیان صنعتی تأییدیه گرفتند كه با عنایت به اینكه در چهار ماهه مشابه سال قبل ۳۳ شركت دانش بنیان صنعتی موفق به دریافت تأییدیه شده بودند، در این بخش رشدی ۷۸. ۸ درصدی به وجود آمد.
در خردادماه و تیرماه امسال به ترتیب ۱۵ و ۱۹ شركت دانش بنیان صنعتی تاییدیه لازم برای ادامه كار خویش را قرار گرفتند كه میزان رشد در این بازه یك ماهه معادل ۲۶. ۷ درصد بود.
شایان ذكر است كه در سه ماهه اول امسال ۴۱ علامت تجاری )برند) برای تولیدات صنعتی و محصولات تولیدی ثبت بین المللی شد كه با عنایت به ثبت بین المللی ۳۳ برند در مدت مشابه سال ۹۵، رشد ۲۴. ۲ درصدی داشت.
در سه ماهه اول ۹۶ دو هزار و ۴۵۰ برند ثبت داخلی شدند كه با عنایت به ثبت داخلی دو هزار و ۲۲۰ برند در سال ۹۵، این شاخص ۱۰. ۴ درصد رشد داشت.
 

1396/07/14
18:43:01
5.0 / 5
5087
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک