احیای بازار كار آمریكا به سال ها زمان نیاز دارد

احیای بازار كار آمریكا به سال ها زمان نیاز دارد زمین دار شو: وزیر خزانه داری آمریکا بر ضرورت تداوم حمایت ها از بازار کار این کشور تاکید نمود.


به گزارش زمین دار شو به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزیر خزانه داری آمریکا با اشاره به نتایج غیرقابل انکار کرونا بر روی اقتصاد و بازار کار آمریکا گفته است هم اکنون بازار کار در حال درجا زدن است و سال ها زمان خواهد برد تا به شرایط پیش از بحران بازگردد. وی اشتغال زایی های صورت گرفته در ماه های اخیر را ناکافی دانست و اظهار داشت: در یک چاله عمیق افتاده ایم و تا از آن بیرون بیاییم خیلی طول خواهد کشید.
ژانت یلن از برنامه دولت بایدن برای رساندن نرخ بیکاری به سطح چهار درصدی تا سال ۲۰۲۵ آگاهی داد و اضافه کرد: اگر دست از پشتیبانی از بخش های مختلف اقتصادی برداریم نرخ بیکاری به سرعت اوج خواهد گرفت.
خانم یلن از سنا و کنگره خواست هرچه سریعتر بسته حمایتی ۱.۹ تریلیون دلاری پیشنهادی دولت را تصویب کنند: باید سریع تر ( این کار را) انجام دهیم. انتقاداتی مطرح گردیده است همچون اینکه تعدادی از مردم که خیلی به دریافت کمک های نقدی نیستند نیز مشمول کمک ها بوده اند اما اهتمام کرده ایم در بسته جدید پرداخت کمک ها را هدفمند تر و دقیق تر نماییم. هنوز نمی توانم به جزئیات اشاره کنم اما رئیس جمهور بایدن در حال رایزنی با نمایندگان است تا آن چه را لازم می داند انجام دهد.
نگرانی از افزایش افسارگسیخته نرخ تورم در صورت تداوم تزریق سنگین نقدینگی از دیگر موارد یاد شده یلن بود: این یک نگرانی به حق است اما ما هم ابزارهایی داریم تا جلوی وقوع این ریسک را بگیریم. اساسا قبل از هر اقدامی جوانب را بطور کامل خواهیم سنجید، ما به مکانیزم بازار کاملا معتقد هستیم و هرگونه دخالت ما در ساز و کار بازار اساسا موقتی، محدود به بخش هایی خاص و با مطالعه خواهد بود.
اولین وزیر خزانه داری زن تاریخ آمریکا همین طور از تمام کارفرمایان آمریکایی خواست تا حمایت بیشتری از زنان شاغل در کسب و کارهای خود انجام دهند.
منبع:

1399/11/21
22:50:06
0.0 / 5
762
تگهای خبر: اشتغال , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک